PIVOVARSKÝ DVŮR PLZEŇ

PIVOVARSKÝ DVŮR PLZEŇ, Selská náves 21/2, Plzeň - Černice

Pivovarský dvůr Plzeň naleznete na návsi příměstské části Černice. Jedná se o rozsáhlý nově zrekonstruovaný statek a obsahuje pivnici s pivovarem, restauraci, hotel a bowling. Vaří se zde vlastní pivo pod značkou Purkmistr s návazností na Domažlický pivovar, kde se toto pivo vařilo v minulosti a Písař.

 

Pivovar Purkmistr Plzeň

Restaurace s pivovarem je příjemně zařízena, sloupoví je obloženo tmavým dřevem a celému prostoru dominuje velký půlkulatý bar a samozřejmě varní nádoby pivovaru. Velice zajímavým prvkem je sklo-mozaiková výzdoba. K dostání zde jsou pivovarské suvenýry, pivní sklo, tácky aj.

 

V patře se pak nachází prostorná restaurace II., která je vhodná k pořádání větších akcí, rodinných sešlostí, oslav, svateb nebo firemních rautů. Součástí objektu je také malý útulný sklípek, který je vhodný pro uzavřenou společnost, bowling se třemi drahami, kongresové centrum a možnost ubytování nabízí také hotel.

 

Na prostorném dvoře skýtajícím venkovní posezení se pravidelně pořádá pivní festival Slunce ve skle, jakožto přehlídka zajímavých piv z českých minipivovarů. 

 

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683