Výsledky Hledání

A - premiéry

DJKT Plzeň
so, 2. 2. 2019 19:00 Veselá vdova
so, 16. 3. 2019 19:00 Červený a černý
so, 11. 5. 2019 19:00 Billy Elliot
so, 22. 6. 2019 19:00 Alenka v říši divů
so, 26. 10. 2019 19:00 R.U.R.
so, 30. 11. 2019 19:00 Elisabeth

MS úterý

DJKT Plzeň
út, 8. 1. 2019 19:00 Jenom konec světa
út, 2. 4. 2019 19:00 Dobře placená procházka
út, 30. 4. 2019 19:00 Kdo je větší kurva
út, 8. 10. 2019 19:00 Dům Bernardy Alby

N1 úterý

DJKT Plzeň
út, 12. 3. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 2. 4. 2019 19:00 Tartuffe
út, 14. 5. 2019 19:00 Billy Elliot
út, 25. 6. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 8. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
út, 12. 11. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
út, 10. 12. 2019 19:00 Červený a černý

N11 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 21. 2. 2019 19:00 Tartuffe
čt, 28. 3. 2019 19:00 Červený a černý
čt, 16. 5. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
čt, 5. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
čt, 17. 10. 2019 19:00 Veselá vdova
čt, 7. 11. 2019 19:00 Billy Elliot
čt, 12. 12. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť

N12 pátek

DJKT Plzeň
pá, 11. 1. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 26. 4. 2019 19:00 Červený a černý
pá, 17. 5. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 7. 6. 2019 19:00 Billy Elliot
pá, 27. 9. 2019 19:00 Tartuffe
pá, 22. 11. 2019 19:00 Alenka v říši divů
pá, 13. 12. 2019 19:00 Veselá vdova

N14 středa

DJKT Plzeň
st, 13. 2. 2019 19:00 Tartuffe
st, 13. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
st, 24. 4. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 15. 5. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 25. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 9. 10. 2019 19:00 Červený a černý
st, 6. 11. 2019 19:00 Billy Elliot

N17 neděle

DJKT Plzeň
ne, 17. 2. 2019 19:00 Veselá vdova
ne, 10. 3. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
ne, 7. 4. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
ne, 16. 6. 2019 19:00 Tartuffe
ne, 8. 9. 2019 19:00 Červený a černý
ne, 10. 11. 2019 19:00 Alenka v říši divů
ne, 8. 12. 2019 19:00 Billy Elliot

N2 středa

DJKT Plzeň
st, 6. 2. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 20. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
st, 5. 6. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 4. 9. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 30. 10. 2019 19:00 Červený a černý
st, 20. 11. 2019 19:00 Tartuffe
st, 4. 12. 2019 19:00 Billy Elliot

N3 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 31. 1. 2019 19:00 Tartuffe
čt, 18. 4. 2019 19:00 Červený a černý
čt, 6. 6. 2019 19:00 Billy Elliot
čt, 26. 9. 2019 19:00 Veselá vdova
čt, 24. 10. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
čt, 14. 11. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
čt, 5. 12. 2019 19:00 Alenka v říši divů

N4 pátek

DJKT Plzeň
pá, 4. 1. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 29. 3. 2019 19:00 Veselá vdova
pá, 10. 5. 2019 19:00 Tartuffe
pá, 6. 9. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 4. 10. 2019 19:00 Billy Elliot
pá, 8. 11. 2019 19:00 Červený a černý
pá, 20. 12. 2019 19:00 Alenka v říši divů

N5 úterý

DJKT Plzeň
út, 12. 2. 2019 19:00 Tartuffe
út, 26. 3. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 23. 4. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
út, 7. 5. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 18. 6. 2019 19:00 Červený a černý
út, 1. 10. 2019 19:00 Billy Elliot
út, 3. 12. 2019 19:00 Alenka v říši divů

N6 středa

DJKT Plzeň
st, 6. 3. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
st, 17. 4. 2019 19:00 Tartuffe
st, 22. 5. 2019 19:00 Červený a černý
st, 12. 6. 2019 19:00 Billy Elliot
st, 2. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
st, 13. 11. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 18. 12. 2019 19:00 Veselá vdova

N7 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 10. 1. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
čt, 7. 2. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
čt, 7. 3. 2019 19:00 Tartuffe
čt, 25. 4. 2019 19:00 Veselá vdova
čt, 27. 6. 2019 19:00 Alenka v říši divů
čt, 10. 10. 2019 19:00 Červený a černý
čt, 21. 11. 2019 19:00 Billy Elliot

N8 pátek

DJKT Plzeň
pá, 25. 1. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 15. 3. 2019 19:00 Tartuffe
pá, 12. 4. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 31. 5. 2019 19:00 Červený a černý
pá, 20. 9. 2019 19:00 Billy Elliot
pá, 18. 10. 2019 19:00 Alenka v říši divů
pá, 29. 11. 2019 19:00 Veselá vdova

N9 úterý

DJKT Plzeň
út, 26. 2. 2019 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 19. 3. 2019 19:00 Červený a černý
út, 28. 5. 2019 19:00 Billy Elliot
út, 24. 9. 2019 19:00 Tartuffe
út, 22. 10. 2019 19:00 Veselá vdova
út, 5. 11. 2019 19:00 Alenka v říši divů
út, 17. 12. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)

O2 neděle 14.00

DJKT Plzeň
ne, 20. 1. 2019 14:00 Chyť mě, jestli na to máš
ne, 10. 2. 2019 14:00 Nevěsta messinská
ne, 24. 3. 2019 14:00 Šumař na střeše
ne, 9. 6. 2019 14:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
ne, 22. 9. 2019 14:00 Pařížský život
ne, 20. 10. 2019 14:00 Chaplin
ne, 24. 11. 2019 14:00 Zácpa

OB opera-balet

DJKT Plzeň
so, 9. 2. 2019 19:00 Veselá vdova
so, 2. 3. 2019 19:00 Nabucco
so, 6. 4. 2019 19:00 Červený a černý
so, 25. 5. 2019 19:00 Idomeneo
so, 5. 10. 2019 19:00 Zkrocení zlé ženy
so, 30. 11. 2019 19:00 Iris
so, 21. 12. 2019 19:00 Šelma sedlák

P - premiéry

DJKT Plzeň
so, 9. 2. 2019 19:00 Král Ubu
so, 9. 3. 2019 19:00 Idomeneo
so, 13. 4. 2019 19:00 Iris
so, 4. 5. 2019 19:00 Antigona
so, 8. 6. 2019 19:00 Šelma sedlák
so, 12. 10. 2019 19:00 Broučci
so, 16. 11. 2019 19:00 Korzár
so, 14. 12. 2019 19:00 Brouk v hlavě

S2 pátek

DJKT Plzeň
pá, 25. 1. 2019 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
pá, 15. 2. 2019 19:00 Hamlet
pá, 15. 3. 2019 19:00 Pařížský život
pá, 5. 4. 2019 19:00 Zácpa
pá, 10. 5. 2019 19:00 Manon
pá, 11. 10. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
pá, 15. 11. 2019 19:00 Chyť mě, jestli na to máš
pá, 13. 12. 2019 19:00 Šumař na střeše

S3 úterý

DJKT Plzeň
út, 8. 1. 2019 19:00 Manon
út, 5. 2. 2019 19:00 Orfeo
út, 19. 3. 2019 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
út, 16. 4. 2019 19:00 Pařížský život
út, 4. 6. 2019 19:00 Duch (Ghost The Musical)
út, 3. 9. 2019 19:00 Zácpa
út, 8. 10. 2019 19:00 Šumař na střeše
út, 26. 11. 2019 19:00 Chaplin

Strana 1 z 2

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683