PRAGOKONCERT BOHEMIA

Tarja - Christmas Peace

TARJA TURUNEN se k nám příští rok vrátí se zbrusu novou vánoční show „Pokoj Vánoc“! TARJA TURUNEN je plným právem nazývána královnou, divou, fantastickým stvořením z jiného světa…její koncerty dokáží divy…dokáží zahřát u srdce a zároveň zmrazit dech…letos se TARJA se svými dechberoucími vánočními koncerty „Christmas Together“ po dvou letech vrátila, aby přinesla pohodu, vánoční atmosféru a své osobní, silné světlo mezi nás

#koncert
#rock
#velkásynagoga
#metal
#vánoční
#oblíbené

Všechny termíny

Čtvrtek

15. 12. 2022


20:00


Velká Synagoga

Plzeň


990 - 1590 Kč

Popis

O KONCERTU

TARJA TURUNEN se k nám příští rok vrátí se zbrusu novou vánoční show „Pokoj Vánoc“!

TARJA TURUNEN je plným právem nazývána královnou, divou, fantastickým stvořením z jiného světa…její koncerty dokáží divy…dokáží zahřát u srdce a zároveň zmrazit dech…letos se TARJA se svými dechberoucími vánočními koncerty „Christmas Together“ po dvou letech vrátila, aby přinesla pohodu, vánoční atmosféru a své osobní, silné světlo mezi nás. Všem 4 naplněným sálům dokázala vlít klid do žil a naději do myslí, dokázala neuvěřitelnou věc, přimět nás přemýšlet nad hloubkou a smyslem Vánoc a podívat se na ně jako na možný mezník v našich životech, kdy je čas něco změnit. Nejsou to jen svátky barev, přejídání a utrácení…je to čas na lásku a její moc.

Kdo letos tyto její koncerty nezvládl, nestihl, nebo nemohl navštívit, máme pro vás dobrou zprávu. TARJA, dojata svým letošním úspěchem, naplánovala vánoční turné u nás i na příští rok!

Ovšem pozor! Čeká vás zcela nový vánoční program „Pokoj Vánoc“, který už TARJA nosí v hlavě a těší se, až vás s ním, opět v tom nádherném adventním čase překvapí, zahřeje, potěší, uklidní a naladí na tu hezkou vánoční notu.

Prodej vstupenek na všechna města právě odstartoval. Zajistěte si nejlepší místa včas.

Koncert zpěvačky se uskuteční v krásném prostředí Velké synagogy v Plzni.

Délka 90 minut

Ukázka představení