Imitátorská One Man Show Jiřího Bláhy a jeho hostů - Vstupenky

8. 10. 2020
200 Kč
Divadlo

TZ – Akce 3P se rozjíždí: „Podrž Pluto, prosím…“

 

PLZEŇ (18.9.2020)    S mimořádnou nabídkou pro své diváky přichází od čtvrtka 17.září Divadlo Pluto. Vstupenky na vybraná říjnová představení začíná prodávat v rámci akce „Podrž Pluto, prosím…“ za zvýhodněnou cenu: 250,-Kč základní vstupné, 150,-Kč pro seniory, studenty a držitele průkazu ZTP.

 

„I my musíme reagovat na situaci, která u nás aktuálně je. Předprodeje od určité chvíle zamrzly napříč Českou republikou a vystrašení diváci odmítají chodit do divadel. Tato situace se bohužel dotkla i nás a tak jsme se rozhodli rozjet akci 3P – Podrž Pluto, prosím,“ vysvětluje principálka Divadla Jindřiška Kikinčuková.

 

„V tomto případě jde opravdu o záchranu divadla jako takového. Na jaře nás sice zavřeli kompletně, ale alespoň jsme si mohli sáhnout na různé dotace a kompenzace, které vláda, ale i město Plzeň vypsalo. Teď, pokud nás nepodrží diváci, budeme muset Pluto opravdu zavřít,“ dodává principálka, která se svým souborem na začátku září otevřela již 22.sezonu tohoto ojedinělého divadla v Plzni.

 

Divadlo Pluto dokonce od krajské hygieny začátkem září dostalo výjimku díky svému stolovému uspořádání hlediště a diváci tak nemusejí mít v době konzumace při sledování představení nasazenou roušku. V divadle se dále dbá na bezpečí diváků, po každém představení se dezinfikují stoly, židle i samotné jeviště. „Další výhodu jsme připravili pro pořadatele zájezdů do našeho divadla. Každému zájezdu, který přiveze více jak čtyřicet diváků, přispějeme tisícikorunou na dopravu,“ doplňuje produkční Divadla Pluto Anna Kupková.

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683