DIVADLO ALFA

O třech synech

Starý příběh, který se objevuje v mnoha variantách v různých kulturách (vzpomeňme si na českého knížete Svatopluka!), je ale jiný. Režisér Tomsa Legierski si tentokrát vybral ke spolupráci mladou scénografku běloruského původu Rufinu Bazlovu, někdejší studentku Fakulty designu a umění Západočeské univerzity v Plzni.

#loutkovédivadlo
#divadlo
#proděti
#vhodnéproděti
#rodinné

Všechny termíny

Sobota

10. 12. 2022


15:00


Divadlo Alfa

Plzeň


60 Kč

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Starý příběh, který se objevuje v mnoha variantách v různých kulturách (vzpomeňme si na českého knížete Svatopluka!), je ale jiný.

Tihle tři bratři se mají doopravdy moc rádi a drží spolu. Jejich pouto ovšem prověří těžká zkouška: všichni tři se totiž zamilují do jedné dívky. A rozejdou se do světa, aby pro ni na strastiplných cestách našli ten nejpodivuhodnější dar. S jeho pomocí chtějí získat lásku vysněné ženy. Co všechno je potká? A získá některý z nich srdce své vyvolené? Vydrží jejich silné bratrské pouto takovou zkoušku? Režisér Tomsa Legierski si tentokrát vybral ke spolupráci mladou scénografku běloruského původu Rufinu Bazlovu, někdejší studentku Fakulty designu a umění Západočeské univerzity v Plzni.

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI

Autor: Tomáš Jarkovský

Režie: Tomsa Legierski

Výprava: Rufina Bazlova

Dramaturgie: Petra Kosová

Hudba: Michal Sedláček

Hrají: Lenka Lupínková, Petr Borovský, Daniel Horečný, Robert Kroupar, Petr Vydarený

Délka 60 minut