DEPO2015

Czech RepuBRICK

Kostky LEGO® už dávno nepatří jen do dětského pokoje. Co všechno se dá z této legendární stavebnice postavit se můžete přijít podívat do DEPO2015. Výstava bude rozdělená na tři části. První vás vezme do světa Harryho Pottera, kde mimo jiné najdete obří stavbu školy čar a kouzel v Bradavicích, která je největší stavbou z kostek LEGO® na světě, postavená jedním jediným člověkem. Druhá část výstavy bude věnovaná architektuře a stavitelské dílně pro starší děti, které se zde formou hry naučí rozpoznávat různé architektonické slohy. Na menší děti a na všechny, co si rádi hrají, čeká v poslední části výstavy herna s duplo bludišti a bazény. Děti do 100 cm mají navíc vstup zdarma!

#výstava
#depo2015
#lego
#vhodnéproděti
#rodinné
#doporučujeme

Popis

O AKCI

Kostky LEGO® už dávno nepatří jen do dětského pokoje. Co všechno se dá z této legendární stavebnice postavit se můžete přijít podívat do DEPO2015.

Výstava bude rozdělená na tři části. První vás vezme do světa Harryho Pottera, kde mimo jiné najdete obří stavbu školy čar a kouzel v Bradavicích, která je největší stavbou z kostek LEGO® na světě, postavená jedním jediným člověkem. Spotřebováno na ní bylo asi milión kostiček a její stavba trvala skoro 2 roky.

Druhá část výstavy bude věnovaná architektuře a stavitelské dílně pro starší děti, které se zde formou hry naučí rozpoznávat různé architektonické slohy.

Na menší děti a na všechny, co si rádi hrají, čeká v poslední části výstavy herna s duplo bludišti a bazény. Vodu v nich ale nečekejte, o zábavu se postará hromada kostek LEGO®, ze kterých si můžete postavit vše, co vás jen napadne.

Tak se přijďte podívat, jak se naše Klempírna zastaví legendárními kostky LEGO®!

Děti do 100 cm mají vstup zdarma!

Délka 90 minut