Chcete zažít skvělou fotbalovou atmosféru, mít vlastní sedačku v Doosan Areně, stát se členem viktoriánské rodiny a mít celou řadu dalších výhod? Všechno vám obstará permanentní vstupenka 2021/2022, kterou si ve volném prodeji můžete pořídit již od pátku 2. července od 13 hodin.

 

Permanentky jsou dostupné ve variantě STANDARD, která platí na základní část, i EXTRA, která platí také na nadstavbovou část ligy.

 

Výhody a benefitní program zde

 

 

ONLINE NÁKUP A PLATBA

 

Permanentku je třeba zaplatit online, do 7 pracovních dnů si ji můžete nechat doručit až k Vám domů, případně si ji můžete vyzvednout přímo u stadionu.

Návod na online nákup naleznete zde

 

!!!POZOR!!! Vyzvednutí permanentek je možné až po e-mailovém potvrzení o přijetí platby na účet!

 V případě zvolení platby převodem přijde potvrzení maximálně do 3 pracovních dnů. Vámi vybrané místo je po dobu čekání rezervováno.

 

 

 

RODINNÁ TRIBUNA

 

Oblíbené místo, které si zamilujete vy i vaše děti. Na každý zápas pro vás bude nachystán doprovodný program, hraní na playstationu, fotokoutek a pokud to situace dovolí, tak i autogramiády vybraných hráčů. Navíc má rodinná tribuna i svůj vlastní vstup. V případě zájmu o zakoupení rodinné permanentky online nám napište na e-mail info@plzenskavstupenka.cz.Sport
Permanentka standard
2021/2022 2000 - 3900 Kč

Sport
Permanentka extra
2021/2022 2600 - 4500 Kč

Před čtyřiceti lety, v roce 1981, se v Plzni poprvé uskutečnil celostátní festival Porta a zakotvil tu na krásných i složitých deset let. Festival, který se věnoval trampské hudbě, country a folku a přiváděl do Plzně nejlepší kapely a písničkáře té doby, navštěvovaly desetitisíce diváků a trampů z celé republiky... Přijďte si připomenout tento festival, od jehož vzniku již uplynulo 40 let a navštivte tématickou výstavu a koncerty.

 

 

40 let od plzeňské Porty

 

 

3. 7. – 2. 9. - Smetanovy sady před Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje

 

 
 

 

 

 

O čem výstava bude?

Před čtyřiceti lety, v roce 1981, se v Plzni poprvé uskutečnil celostátní festival Porta a zakotvil tu na krásných i složitých deset let. Festival, který se věnoval trampské hudbě, country a folku a přiváděl do Plzně nejlepší kapely a písničkáře té doby, navštěvovaly desetitisíce diváků a trampů z celé republiky. Porta přinášela do tehdy šedé a smutné Plzně se skvělou muzikou i závan svobodného myšlení, spojeného s trampským světem. Vzpomínky na léta Porty v Plzni, spojené se všemi paradoxy té doby, přinese v červenci venkovní výstava ve Smetanových sadech a několik koncertů muzikantů, kteří jsou s Portou v Plzni spojeni.

 

 
Koncerty v rámci akce

 

Koncerty U Branky

9. července 2021 / 18.00 / vstup zdarma

Slávek Janoušek a Luboš Vondrák

 

16. července 2021 / 18.00 / vstup zdarma

Klíč

 

30. července 2021 / 18.00 / vstup zdarma

E.F.S. – Experimentální folkové studio

 

Koncert v Prazdroji

23. července 2021 / 16.30 / vstup vstupné na místě 50 Kč

COP – Žalman & spol. – Kamelot

 

 

Vzhledem ke zlepšující se situaci spojené s COVID-19 v České republice začínají ožívat také kulturní místa, která se dlouhé měsíce musela obejít bez návštěv živého publika. Ministerstvo kultury vypracovalo systém postupného uvolňování a rušení opatření, které byly v minulých měsících spojené s konáním kulturních akcí. Níže bychom se s vámi rádi podělili o infomace ke konání kulturních akcí, které jsou aktuální k datu 24.5.2021.

 

Obecně platí, že návštěvníci akce se musí prokázat elektronickým či písemným potvrzením o splnění jedné ze tří podmínek:

   • negativní POC antigenní test ne starší 72 hod nebo negativní nebo PCR test ne starší 7 dní
   • 3 týdny od první dávky očkování proti COVID-19
   • do 180 dní od prodělání onemocnění COVID-19

Přesto se mohou podmínky konání a opatření u jednotlivých pořadatelů a kulturních institucí lišit, proto prosím pravidelně sledujte webové stránky jednotlivých pořadatelů.

 

Z WEBU MINISTERSTVA KULTURY:

 

Vláda na svém jednání schválila návrh ministra kultury Lubomíra Zaorálka pro obnovení kulturního života.

Od 17. 5. bude možné pořádat venkovní kulturní akce pro 700 sedících diváků. Nezhorší-li se epidemická situace, od 24. 5. přijde pak další rozvolnění pro kulturní akce. Počet diváků venku se navýší na 1000 sedících diváků a vevnitř bude možné pořádat kulturní představení až pro 500 diváků, rovněž při využití prostor na 50 % a samozřejmě stále za přísných hygienických podmínek s použitím antigenních/PCR testů, s ochranou dýchacích cest a využití kapacity prostor maximálně 50 % (jak venku, tak vevnitř). Níže naleznete plán rozvolnění kultury pro další týdny a prázdninové měsíce, na kterém se MK domluvilo s ministrem zdravotnictví, jeho týmem a zástupci kulturní obce.Uvolnění kulturních akcí a opatření spojená s COVID-19 - Balíčky pro obnovení kulturního života 2021Zdroj: Webové stránky Ministerstva Kultury ČR

 

Divadlo PLUTO se rozhodlo vrátit vstupné za neodehraná představení. Zakoupené vstupenky můžete přinést do pokladny Divadla PLUTO, kde Vám vrátí peníze nebo můžete vstupenky vyměnit za poukázky. Jakmile bude obnovena činnost Divadla PLUTO, poukázky můžete vyměnit za vstupenky na jakékoli představení.

 

Vracet vstupenky nebo výměnu za poukazy lze do 30. června 2021 a to pouze v pokladně Divadla PLUTO.

 

Pokladna je otevřena každý čtvrtek od 15. do 19. hodin.

Osvobozením Československa spojeneckými vojsky v květnu 1945 skončily boje druhé světové války v Evropě. Mezi mocnosti, které pomáhali Československo osvobodit, patřila také americká armáda, ta vstoupila do Plzně 6. května pod vedením generála George Patton. Součástí letošního programu festivalu Slavností Svobody, oslav osvobození Plzně, budou také dvě tematické výstavy - Americká polní pošta v Československu Pavla Hauznera a Svoboda nebyla zadarmo.

 

  

 

Americká polní pošta v Československu Pavla Hauznera

 

 

6. 4.–10. 5. v mázhauzu radnice

 

 

 
 

 

O čem výstava bude?

Korespondence amerických vojáků podaná a došlá na APO (armádní poštovní úřady). Označení jednotlivých jednotek a jejich umístění na osvobozeném území. Fotografie dokumentují tato jednotlivá vojenská ležení. Na dvaceti výstavních panelech jsou ukázky časopisů, komiksů a novin docházejících z USA. 

Veškerý vystavený materiál je původní.

 

 

 

Svoboda nebyla zadarmo

 

 

3.–23. 5. Smetanovy sady, před Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje


 

 

 

 

 
 

 

 

 

O čem výstava bude?

Svoboda nebyla zadarmo kolektivu autoru Ivana Rollingera, Karla Fouda, Davida Fouda. Výstava vychází ze stejnojmenné knihy a mapuje bojové i nebojové ztráty amerických pozemních sil v jihozápadních Čechách, včetně vzpomínek a zápisků válečných.

 

 

 

Strana 1 z 2

Kontakt

 • Centrální rezervační kancelář
 • Perfect System s.r.o.
 • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
 • +420 277 012 677
 • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683