Sadový okruh v centru Plzně se stane dějištěm prvního ročníku festivalu pro rodiny s dětmi, který chce upozornit na některé plzeňské projekty související s ochranou přírody ve městě. Pro návštěvníky budou připravena různá stanoviště, kde například uvidí, jak se čistí voda, jak se správně nakládá s odpady nebo jaké jsou ekologické způsoby vytápění. Festival také nabídne soutěžní zelenou stezku, minikino s filmy o životním prostředí nebo ukázky veřejných ekovozidel.   Akce bude probíhat dne 29. dubna v době od 11 do 19 hodin v Proluce, Křižíkových a Šafaříkových sadech.

 

 

Na co se můžete těšit?

 

Sadový okruh v centru Plzně se stane dějištěm prvního ročníku festivalu pro rodiny s dětmi, který chce upozornit na některé plzeňské projekty související s ochranou přírody ve městě. Pro návštěvníky budou připravena různá stanoviště, kde například uvidí, jak se čistí voda, jak se správně nakládá s odpady nebo jaké jsou ekologické způsoby vytápění.

Festival také nabídne soutěžní zelenou stezku, minikino s filmy o životním prostředí nebo ukázky veřejných ekovozidel. V doprovodném programu vystoupí písničkář Michal Horák, vítěz Českého slavíka 2021 v kategorii Objev roku, nebo klaunka Pepina. Festival připravilo město Plzeň, Dopravní podniky města Plzně, Vodárna Plzeň, Plzeňská teplárenská, Plzeňský Prazdroj, Čistá Plzeň a Nadační fond Zelený poklad.

 

Více na: www.zelene-mesto.eu/festival2022

 

 

 

center

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683