FC Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň, Štruncovy sady 3, Plzeň

PERMANENTKA 2019/20

Chceš se stát nedílnou součástí viktoriánské rodiny? Mít své místo nachystané na každý domácí zápas svého oblíbeného týmu, a navíc získat možnost využívat všech slev a benefitů? Máme pro tebe přichystaný kontrakt s Viktorkou. Podepsat můžeš již od čtvrtka 9. května od 13 hodin, kdy startuje volný prodej permanentních vstupenek na sezonu 2019/2020.
Všechny domácí zápasy Viktorky ve FORTUNA:LIZE, pohárovém MOL Cupu, rezervaci vstupenek na evropské poháry, sleva ve Viktoria shopu, Klubovce a další benefity u klubových partnerů. K tomu vstup na přípravné zápasy a mnoho dalšího. A samozřejmě to nejdůležitější – spousta krásných nezapomenutelných momentů, které společně prožíváme v Doosan Areně. To vše vám zaručí permanentní vstupenka. Jejich volný prodej odstartuje ve čtvrtek 9. května ve 13.00 na pokladnách Doosan Areny i online.
STANDARD nebo EXTRA: Na výběr je opět ze dvou variant STANDARD a EXTRA. První varianta zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY v rámci základní části. Varianta EXTRA k tomu přidává všechna domácí utkání nadstavby, její majitelé se tak o nic nemusejí starat a mají celou sezonu své místo jisté.
Na výběr je v tuto chvíli ze všech sektorů a cenových variant, fanoušci by však neměli s nákupem příliš otálet. Nabídka volných kapacit je omezena.
Prodej permanentek níže vedle VSTUPENEK - 2. záložka PŘEDPLATNÉ!
Návod na online nákup najdete ZDE.
ONLINE PRODEJ UKONČEN! PERMANENTKY JE MOŽNÉ ZAKOUPIT POUZE PŘÍMO NA STADIONU.
VÝHODY A BENEFITNÍ PROGRAM

UHRAZENÉ OBJEDNÁVKY JE MOŽNÉ VYZVEDÁVAT POUZE:
NA STADIONU FC VIKTORIA PLZEŇ ve ŠTRUNCOVÝCH SADECH, Plzeň
a v Centrální rezervační kanceláři v Praze - PERFECT SYSTEM, Radlická 68, Praha 5!

 


Odhlášení vstupenky z permanentky naleznete na www.permanentka.com
(Odhlášení je možné nejpozději v poledne den před samotným zápasem.) V den konání a v den před samotným zápasem již není možné místa rezervovat, místa musí být rovnou zakoupena a to buď online a nebo na prodejních místech.

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683