DJKT Plzeň
K3 čtvrtek
Předplatné nabízí sedm představení různých žánrů ve Velkém divadle a na Nové scéně. Původní český muzikál Kozí válka ze života pubertálního Vaška, který na konci 2. světové války naplno prožívá napínavé války klukovské i první okouzlení dívčími půvaby. Součástí předplatného je také zdramatizovaný příběh o chudém chalupníkovi jménem Klapzuba a jeho jedenácti synech, kteří poskládají neporazitelný fotbalový klub. Sunset Boulevard nabízí velkolepý příběh o pomíjivosti slávy uprostřed nablýskaných snů se Stanislavou Topinkovou Fořtovou v hlavní roli! Těšit se můžete také na historický příběh zakázané lásky Ferdinanda II. Tyrolského a Filipíny Welserové a mnoho dalších za výhodnější ceny v rámci předplatného!
Představení v rámci předplatného
Klapzubova jedenáctka
Premiéra
čtvrtek
5. 10. 2023
19:00
NOVÁ SCÉNA
Plzeň
0 Kč
Sunset Boulevard
Premiéra
čtvrtek
16. 11. 2023
19:00
NOVÁ SCÉNA
Plzeň
0 Kč
Louskáček
Premiéra
čtvrtek
14. 12. 2023
19:00
VELKÉ DIVADLO
Plzeň
0 Kč
Ferdinand a Filipína
Premiéra
čtvrtek
25. 1. 2024
19:00
NOVÁ SCÉNA
Plzeň
0 Kč
Kozí válka
Premiéra
čtvrtek
14. 3. 2024
19:00
NOVÁ SCÉNA
Plzeň
0 Kč
Richard III.
Premiéra
čtvrtek
11. 4. 2024
19:00
NOVÁ SCÉNA
Plzeň
0 Kč
Pravda
Premiéra
čtvrtek
30. 5. 2024
19:00
VELKÉ DIVADLO
Plzeň
0 Kč
Popis
O PŘEDPLATNÉM
Předplatné nabízí sedm představení různých žánrů ve Velkém divadle a na Nové scéně. Původní český muzikál Kozí válka ze života pubertálního Vaška, který na konci 2. světové války naplno prožívá napínavé války klukovské i první okouzlení dívčími půvaby. „Byl jednou jeden chudý chalupník, jmenoval se Klapzuba, a ten měl jedenáct synů. Ve své chudobě nevěděl, co s nimi, a tak z nich udělal fotbalové mužstvo.“ Kdo by neznal knihu Klapzubova jedenáctka? Sunset Boulevard nabízí velkolepý příběh o pomíjivosti slávy uprostřed nablýskaných snů se Stanislavou Topinkovou Fořtovou v hlavní roli! Historický příběh zakázané lásky Ferdinanda II. Tyrolského a Filipíny Welserové odehrávající se v samém srdci Plzně odkrývá v našem baletním zpracování tajný sňatek syna císaře a krásné, vzdělané nevěsty, která mu však nebyla rovna rodem.
Vánoční příběh a sen o princi Louskáčkovi a Myším králi ožívá v našem divadle v období nejkrásnějších svátků v roce. Novým zpracováním známého klasického baletu si navíc letos připomeneme 130. výročí od jeho prvního uvedení v petrohradském Mariinském divadle. Richard III. – nejslavnější Shakespearova tragédie. Pamětníci jistě vzpomínají, že v Plzni se tato inscenace hrála naposledy v roce 1999, s Pavlem Pavlovským v hlavní roli (premiéra 18. 12. 1999 v režii Jana Buriana). Praneteř Borise Pasternaka, Nina Raine, napsala ještě před nástupem éry „Mee Too“ pronikavý příběh o nelítostném souboji lásky, zrady a spravedlnosti.