ALFA THEATRE

About Three Sons

Starý příběh, který se objevuje v mnoha variantách v různých kulturách (vzpomeňme si na českého knížete Svatopluka!), je ale jiný. Režisér Tomsa Legierski si tentokrát vybral ke spolupráci mladou scénografku běloruského původu Rufinu Bazlovu, někdejší studentku Fakulty designu a umění Západočeské univerzity v Plzni.

#puppettheater
#theatre
#forchildren
#suitableforchildren
#familyfriendly

All events

Saturday

10/1/2022


3:00 PM


Divadlo Alfa

Plzeň


60 CZK

Saturday

12/10/2022


3:00 PM


Divadlo Alfa

Plzeň


60 CZK

Description

ABOUT THE EVENT

Starý příběh, který se objevuje v mnoha variantách v různých kulturách (vzpomeňme si na českého knížete Svatopluka!), je ale jiný.

Tihle tři bratři se mají doopravdy moc rádi a drží spolu. Jejich pouto ovšem prověří těžká zkouška: všichni tři se totiž zamilují do jedné dívky. A rozejdou se do světa, aby pro ni na strastiplných cestách našli ten nejpodivuhodnější dar. S jeho pomocí chtějí získat lásku vysněné ženy. Co všechno je potká? A získá některý z nich srdce své vyvolené? Vydrží jejich silné bratrské pouto takovou zkoušku? Režisér Tomsa Legierski si tentokrát vybral ke spolupráci mladou scénografku běloruského původu Rufinu Bazlovu, někdejší studentku Fakulty designu a umění Západočeské univerzity v Plzni.

CAST AND CREATIVE

Autor: Tomáš Jarkovský

Režie: Tomsa Legierski

Výprava: Rufina Bazlova

Dramaturgie: Petra Kosová

Hudba: Michal Sedláček

Hrají: Lenka Lupínková, Petr Borovský, Daniel Horečný, Robert Kroupar, Petr Vydarený

Length 60 minutes