ZRUŠENO BEZ NÁHRADY:

Výstava Góóól – Hrdinové české kopané – Otevřeno od 11.5. 2020

10. 3. 2020       Dobře placená procházka

11. 3. 2020       Jazz bez hranic

11. 3. 2020       Korzár

12. 3. 2020       Korzár

13. 3. - 31. 5. 2020 Relax v egyptských lázních 

13. 3. – 24. 5. 2020 Adolf Loos - zrušeny všechny prohlídky

10. 3. 2020       Na stojáka! 

10. 3. 2020       DH Zemlinského kvarteto & Beethoven 250 19:30

11. 3. 2020       DH Kvarteto Martinů & Beethoven 250 19:30

12. 3. 2020       MB Pacora Trio & Plzeňská filharmonie 19:00

13. 3. 2020       Marianne Solivan & Walter Fischbacher Trio

13. 3. 2020       Nevěrníci 19:00

14. 3. 2020       Hodina modrých slonů

14. 3. 2020       NCPP   Balkansambel & Šlamastika 19:00

14. 3. 2020       Tchýně na zabití 19:00

15. 3. 2020       Tchýně na zabití 19:00

15. 3. 2020       Middletown 

16. 3. 2020       DH Pražákovo kvarteto & Beethoven 250 19:30

17. 3. 2020       DH Talichovo kvarteto & Beethoven 250 19:30

17. 3. 2020       Tchýně na zabití19:00

18. 3. 2020       Sexy prádlo 19:00

18. 3. 2020       Sólové housle

18. 3. 2020       Klíče k sebedůvěře

19. 3. 2020       DH Vzpomínkový komponovaný pořad & 40. SD19:30

19. 3. 2020       M.Skořepa/J.Lichtenberg

19. 3. 2020       Patrik 20:00

20. 3. 2020       Travesti show 

21. 3. 2020       Maxipes Fík

21. 3. 2020       Zastavte Elen! 19:00

21. 3. 2020       Šermířský ples se Strašlivkou (9. 4. 2020)

22. 3. 2020       ČRo, Studio S1   Filharmoníček a ztracená písnička 16:30

22. 3. 2020       MB,  Plzeňský dětský sbor ZUŠ Bedřicha Smetany 19:30

22. 3. 2020       Kryštof – JenomPísničkyTour (storno možné do 15. 9. 2020)

23. 3. 2020       DH K poctě Bedřichu Smetanovi & Krajný, Kusnjer, Pařík 19:30

23. 3. 2020       Terapie smíchem 19:00

24. 3. 2020       Fajnmen (QED) 19:00

24. 3. 2020       DH Anne Queffélec & klavírní recitál 19:30

25. 3. 2020       DH Smetanovo trio & Martinů – 130, Beethoven – 250 19:30

25. 3. 2020       Debilové 19:30

26. 3. 2020       Adresát neznámý 20:00

26. 3. 2020       MB    Anne Queffélec, návrat francouzské lady 19:00

27. 3. 2020       Poslední aristokratka

27. 3. 2020       Hráči 19:00

28. 3. 2020       Jak čert vyletěl z kůže

28. 3. 2020       Cirkus zlodějů 

28. 3. (2. 5.) 2020 Doga

29. 3. 2020       O Budulínkovi

29. 3. 2020       Sexem ke štěstí

31. 3. 2020       Sexem ke štěstí

01. 4. 2020       Nebezpečně sexy

1. 4. 2020         Pocta Bohuslavu Martinů

1. 4. 2020         ŠVEJKYJÁDY ANEB POSLUŠNĚ HLÁSÍM

2. 4. 2020         Cermaque

3. 4. 2020         JAZZ BEZ HRANIC: ŽIVOTABĚH

3. 4. 2020         Jak uvařit žábu

4. 4. 2020         Cestopisné vyprávění o motovýpravě do Gruzie

4. 4. 2020         CO.CON 2020 - Festival komiksu, PC her, deskovek a cosplay

4. 4. 2020         Pozor, Zorro! 

4. 4. (8. 5.) 2020 Umbrtka

5. 4. 2020         Tchýně na zabití

5. 4. 2020         Každý má svého Leona

6. 4. 2020         Pozor, Zorro! 

6. 4. 2020         Každý má svého Leona

6. 4. 2020         Tchýně na zabití

7. 4. 2020         Hranice, abychom se neztratili

8. 4. 2020         Lernerova a Loeweho MY FAIR LADY

8. 4. 2020         Itálie & Rusko

9. 4. 2020         I-ťing - kniha proměn

10. 4. 2020       Bezva ženská na krku

11. 4. 2020       Spáčka a vřeteno 

13. 4. 2020       Splašené nůžky

14. 4. 2020       Gazdina roba 

17. 4. 2020       Visací zámek + E!E

18. 4. 2020       Banjo Band Ivana Mládka

18. 4. 2020       Pohádky ovčí babičky 

18. 4. 2020       Revival fest - Made in Malesice

19. 4. 2020       Splašené nůžky

22. 4. 2020       Uzloviny

22. 4. 2020       Nevěrníci

24. 4. 2020       Le Mans 66

24. 4. 2020       Marjánko, stavějí ti máje

24. 4. 2020       Extraband Revival + Radek Zíka

25. 4. 2020       Penzion zdraví

25. 4. 2020       Kocour Modroočko 

25. 4. 2020       Argema, host: Gallileo

26. 4. 2020       Mezinárodní víkend tance - "Remember the steps"

26. 4. 2020       Aladin

26. 4. 2020       Lernerova a Loeweho MY FAIR LADY

27. 4. 2020       Lernerova a Loeweho MY FAIR LADY

29. 4. 2020       SLAMĚNÝ KLOBOUK aneb HELENKA JE RÁDA

5. 5. 2020         Jak přežít pubertu! 

7. 5. 2020         Jazz (ne)jen v synagoze

13. 5. 2020       Kontrabasový recitál

14. 5. 2020       Promluvy Papa Haydna a Johanese

21. 5. 2020       Opereta gala 

21. 5. 2020       Pestalozzi

22. 5. 2020       Vlastníci

28. 5. 2020       Michal Kaňka – 60

4. 6. 2020         METALFEST OPENING PARTY (vstupné lze vracet na emailové adrese mikeskova@pragokoncert.com)

7. 6. 2020         Namaluj si hudbu

11. 6. 2020       Ruckertovy písně

18. 6. 2020       Novák 150 – Beethoven 250

20. 6. 2020       Martin Vydra & Dětský sbor Jitro: Z Nového světa

23. 6. 2020       Laco Deczi + Celula New York

23. 6. 2020       Kleopatra (koncertní verze)

28. 6. 2020       Jaroslav Svěcený, Ladislav Horák

26. 7. 2020       Vladimír Hron a kapela THE DROPS

19. 7. 2020       Štístko a Poupěnka

23. 7. 2020       E!E

24. 7. 2020       Kateřina Marie Tichá + Lipo

25. 7. 2020       Lunetic

30. 7. 2020       Vandráci

30. 7. 2020       Jakub Děkan

31. 7. 2020       Orion

6. 8. 2020         Josef Vágner

7. 8. 2020         Pavel Callta

8. 8. 2020         Poetika

12. 8. 2020       Na stojáka!

13. 8. 2020       Iva Jahelka

14. 8. 2020       Malej a velkej

14. 8. 2020       Skupina Holki

15. 8. 2020       Plzeňský ring (open air)

19. 8. 2020       Zakázané rádio

20. 8. 2020       Atmo Music

22. 8. 2020       Beatles Revival

27. 8. 2020       Vojtaano Koncert 

28. 8. 2020       Verona 

28. 8. 2020       Bez předsudků

29. 8. 2020       Penzion pro svobodné pány

4. 9. 2020         Roman Patočka, Silvie Ježková

9. 9. 2020         Vladimír Merta trio 

13. 9. 2020       Ensemble Damian: L’Arianna

13. 9. 2020       Nejmenší ze Sámů

18. 9. 2020       Brouk v hlavě

19. 9. 2020       Brouk v hlavě

21. 9. 2020       Terapie smíchem

22. 9. 2020       Brouk v hlavě

23. 9. 2020       Manželství je vražda

24. 9. 2020       Voxel

30. 9. 2020       Korzár

2. 10. 2020       Životaběh

3. 10. 2020       Erik Truffaz Quartet 

2. 10. 2020       Elisabeth

2. 10. 2020       Každý má svou pravdu

3. 10. 2020       Elisabeth

4. 10. 2020       Elisabeth 14:00, 19:00

4. 10. 2020       Francouzsky bez slz

6. 10. 2020       Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť 

7. 10. 2020       Broučci

8. 10. 2020       Muzikantská pohádka

8. 10. 2020       Veselá vdova

9. 10. 2020       Prodaná nevěsta

9. 10. 2020       DONAHA!

10. 10. 2020     Muzikantská pohádka

11. 10. 2020     Muzikantská pohádka 15:00, 17:00

12. 10. 2020     50 odstínů (České porno)

13. 10. 2020     GREEN DAY'S AMERICAN IDIOT

14. 10. 2020     GREEN DAY'S AMERICAN IDIOT

DIVADLO ALFA – FESTIVAL SKUPOVA PLZEŇ – PŘEDSTAVENÍ OD 14. DO 18. 10. 2020

ADOLF LOOS – VŠECHNY PROHLÍDKY A KULTURNÍ AKCE OD 12. DO 31. 10. 2020

16. 10. 2020     Sweeney Todd

17. 10. 2020     Billy Eliot

18. 10. 2020     Billy Eliot 14:00, 19:00

20. 10. 2020     Moc mýtu

20. 10. 2020     Korzár

20. 10. 2020     SWEENEY TODD

21. 10. 2020     Carmen

21. 10. 2020     Soumrak bohů

21. 10. 2020     Dobře placená procházka

22. 10. 2020     Anastázie - poslední dcera cara

22. 10. 2020     Dobře placená procházka

22. 10. 2020     Věc Makropulos

23. 10. 2020     DONAHA!

23. 10. 2020     Korunovace Poppey

23. 10. 2020     Penzion zdraví

24. 10. 2020     Tribute to the Duke

24. 10. 2020     Tři siláci na silnici

24. 10. 2020     Papageno v kouzelném lese

24. 10. 2020     Tribute to the Duke

25. 10. 2020     Prodaná nevěsta

25. 10. 2020     BILLY ELLIOT MUZIKÁL 14:00, 19:00

25. 10. 2020     1x6 pohádek 15:00, 17:00

27. 10. 2020     Kytice

27. 10. 2020     Španělská muška

27. 10. 2020     Korunovace Poppey

28. 10. 2020     Broučci

28. 10. 2020     BILLY ELLIOT MUZIKÁL

29. 10. 2020     Každý má svůj sen

29. 10. 2020     Korzár

29. 10. 2020     Terapie smíchem

30. 10. 2020     Soumrak bohů

30. 10. 2020     Každý má svůj sen

31. 10. 2020     Sněhurka

31. 10. 2020     Nabucco

31. 10. 2020     Španělská muška

31. 10. 2020     Spáčka a vřeteno

01. 11. 2020     Každý má svou pravdu

01. 11. 2020     Sněhurka 15:00, 17:00

01. 11. 2020     Každý má svou pravdu

03. 11. 2020     Broučci

03. 11. 2020     Elisabeth

03. 11. 2020     Broučci

20. 11. 2020     Koncert MIG21

23. 11. 2020     Blázinec

25. 11. 2020     Bláznovy zápisky

  

 

 

NÁHRADNÍ TERMÍNY (vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny, není třeba je měnit):

11.3.  VRAŽDY A NĚŽNOSTI - Náhradní termín 23.9. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

12.3. (21.6.) 2020 Žena za pultem - náhradní termín 10.12. 2020 (storno není možné)

12.3. Jsme muzikál! 70 - náhradní termín 17.5. 2020

13.3. Erik Truffaz Quartet - náhradní termín 3.10.

13.3. Hudební ceny Žebřík- náhradní termín 9.10. (storno není možné)

13.3. Antigona - náhradní termín 16.10.

13.3. Carmen - Náhradní termín 19.9. 

14.3. Past na myši - náhradní termín 19.9. 

14.3. Donaha! - náhradní termín 9.10.

14.3. Enigmatické variace - náhradní termín 7.9. 19:00

15. 3. SWAP Plzeň – přesunuto na 24. května 2020

15.3.  PLETKY STRAUSSOVY OPERETKY - Náhradní termín 20.9. 2020 14:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

16.3.  SPLAŠENÉ NŮŽKY - Náhradní termín 16.9. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

17.3. Sweeney Todd - náhradní termín 7.5.

18.3.  SLAMĚNÝ KLOBOUK - Náhradní termín 11.10. 2020 14:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

22.3.  ŠÍLENÝ PRACHY - Náhradní termín 13.9. 2020 14:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

23.3.  ŠVEJKYJÁDY - Náhradní termín 9.9.2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

23.3. Zdeněk Izer -  NA PLNÝ COOLE - přesunuto na 15.6. 2020 

24.3. KATEŘINA FARNÁ: JAK JSEM POTKALA BRUSEL -  termín bude upřesněn

24.3.Malina Brothers - přesunuto na 20.3.2021

25.3.  KAŽDÝ MÁ SVÉHO LEONA - Náhradní termín 14.9. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

25.3. Imunita v psychosomatice - Náhradní termín 26.5. 17:30

26.3. (21.5.) Duo Jamaha- Náhradní termín 1.10. 2020

27.3. One man show RICHARDA NEDVĚDA - Náhradní termín v jednání(storno není možné)

Festivalu BLIK BLIK se přesouvá z původního termínu 28. – 29. 8. 2020 na nový, v březnu 2021. Zakoupené vstupenky je možné vrátit do 31. 7. nebo využít na náhradní akci BLIK BLIK_Digitální hřiště v DEPO2015.

29.3. (28.6.) Hrdinové - Náhradní termín 5.11.2020 od 18:00  (storno není možné)

29.3.  LETEM SVĚTEM S KABARETEM - Náhradní termín 27.9. 2020 14:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

30.3.  SPLAŠENÉ NŮŽKY - Náhradní termín 21.9. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

31.3. Honza Silný - Termín bude upřesněn

3. 4. Krátké filmy od iShorts- náhradní termín 5.6. 2020

3. 4. Kulky spravedlnosti - náhradní termín 5.6. 2020 

3. 4. Blood Machines  - náhradní termín 5.6. 2020

4. 4. Ghost in the Shell 2 - náhradní termín 6.6. 2020

4. 4. Tetsuo- náhradní termín 6.6. 2020

5.4. Fantastická žena - přesunuto na 6.10. 2020 

6.4. Čas pod psa - náhradní termín 5.11.2020 (storno není možné)

8.4. ( 12.5.) Michal Horák - nový termín 17.8. 2020

15.4. Včera, dnes a zítra  - náhradní termín 9.9. 2020 (storno není možné)

15.4. Večer povídání a zpívání s režisérem Zdeňkem Troškou  - Náhradní termín 6.10. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

16.4. Nebyla to pátá, byla to devátá - náhradní termín 17.10. 2020 (storno není možné)

17.4. JIŘÍ KOLBABA - FOTOGRAF NA CESTÁCH - náhradní termín 25.9. 2020

19.4. Pat a Mat jedou na dovolenou - Náhradní termín bude upřesněn

20.4. Kalba manželů šílených - Náhradní termín 30.9. 2020 19:00 (storno není možné - pouze výměna za jiné představení / termín)

23.4. Můžem i s mužem - náhradní termín 15.9. 2020

25.4. SLAVNÉ FILMOVÉ A MUZIKÁLOVÉ MELODIE - náhradní termín 20.9. - Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

29.4. Psychologie lásky - náhradní temrín 23.6. 2020

4.5. Miroslav Donutil - náhradní temrín 29.11. 2020

10.5. Natěrač - náhradní termín 15.12. 2020 (storno není možné)

17.5. Prague Cello Quartet - nový termín 16.8. 2020

22.5.  (13.6. 2020) Kapitán Demo - nový termín 28.8.2020 NÁDVOŘÍ PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE (nelze vracet)

25.5. Pokáč - v případě, že vláda potvrdí další rozvolnění od 8.6., přesouvá se na 21.6.2020

26.5. Pokáč - v případě, že vláda potvrdí další rozvolnění od 8.6., přesouvá se na 22.6.2020 

31.5. Carmen Y Carmen - náhradní termín 1.6. 2021.  Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

31.5. Epoque Quartet - náhradní termín 22.7. 2020 (již nelze vracet)

1.6. 3v1 - náhradní termín 31.5. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

2.6. Jméno - náhradní temrín bude upesněn

3.6. Velká Zebra aneb jak že se to jmenujete - náhradní temrín 3.6. 2021 Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

4.6. Lakomec - náhradní temrín bude upesněn

5.6. Osm eur na hodinu - náhradní termín 4.6. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

5.6. - 7.6. Metalfest open air 2020 - náhradní termín 3.6. - 6.6. 2021 - Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín (storno není možné)

7.6. Michal Pavlíček & hosté - náhradní termín 7.9. 2020

8.6. Štěpán Rak - náhradní termín 6.9. 2020

10.6. Lenka Filipová - náhradní termín 10.9. 2020

11.6. Mňága a Žďorp - nový termín 13.5.2021

12.6. František Nedvěd a skupina Tie Break - 17.7. 2020

13.6. Kapitán Demo - nový termín 28.8.2020 NÁDVOŘÍ PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE (nelze vracet)

14.6. Matyáš Novák - náhradní termín 2.8. 2020 (již nelze vracet)

25.6. Vl. Mišík + Etc… - Náhradní termín 5.7. 2020

11.7. Lipo - náhradní termín 24.7. 2020

11.7. Malej a velkej: Arnošt Frauenberg a Adéla Elbel - náhradní termín 14.8. 2020

8.8. Prasofest - přesunuto na 7.8. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti na náhradní temrín nebo je lze vrátit. 

14.8. skupina Holki - změna času na 18:00 (původně 18:30)

21.8. One man show RICHARDA NEDVĚDA - Náhradní termín v jednání (storno není možné)

22.8. Kapitán Demo - nový termín 28.8.2020 NÁDVOŘÍ PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE  (nelze vracet)

27.8. Anna K - náhradní temrín 15.7.2021

9.9. Včera dnes a zítra - náhradní termín bude upřesněn

15.9.  Mňága a Žďorp - nový termín 13.5.2021

11.9. Dnes večer nehrajeme - místo této inscenace uvede Slovenské národní divadlo inscenaci Nepolepšený svätec, režie: Kamil Žiska

13.9. Sláva a pád krále Otakara nahrazujeme premiérou inscenace Hrdinové kapitalistické práce Městských divadel pražských stejného režiséra

15.9. Smrt obchodního cestujícího - odehraje se na příštím ročníku Festivalu Divadlo 2021

16.9. Smrt obchodního cestujícího - odehraje se na příštím ročníku Festivalu Divadlo 2021

18. 9. 2020 DJKT místo původně plánované činohry Antigona uvede komedii Brouk v hlavě

20. 9. 2020 DJKT místo původně plánované činohry Antigona uvede komedii Brouk v hlavě

17.10. Nebyla to pátá, byla to devátá - - náhradní termín bude upřesněn

27.9. Argema a Gallileo - náhradní termín 5.3.2021

3.10. Torr + Root - náhradní termín 26.2.2021

7.10. Záviš - náhradní termín bude upřesněn

9.10. Extra Band Revival - náhradní termín 22.10.2021

10.10. Michal Hrůza - náhradní termín 16.4.2021

10.10. Anastázie - poslední dcera cara - změna titulu na balet Kytice

VŠECHNA PŘEDSTAVENÍ DIVADLA PLUTO A KLUBU PŘÁTEL DIVADLA PLUTO OD 12. DO 25.10. - náhradní termíny budou upřesněny

14.10. Ivan Hlas Trio - náhradní termín bude upřesněn

16.10. ABBA Stars - náhradní termín 9.1.2021

17.10. Filemon alebo OzlomKŔŔK domov - náhradní titul Lov od 16:30

17.10. Rangers Plavci - náhradní termín 9.10.2021

18.10. Talentárium Závěrečné představení -  náhradní termín 25.4.2021

19.10. Jakub Vágner náhradní termín bude upřesněn

19.10. Dracula - náhradní termín bude upřesněn

22.10. Doga + DeBil Heads + Hard Colony - náhradní termín bude upřesněn

23.10. Čeští filharmonici v Plzni - Sdružení hlubokých žesťů - náhradní termín 4.12.2020

24.10. Cocotte Minute + Gaia Mesiah - náhradní termín 15.10.2021

30.10. Eva Urbanová - náhradní termín 23.4.2021

5.11. Hrdinové - náhradní termín bude upřesněn

5.11. Čas pod psa - náhradní termín bude upřesněn

9.11. Na ostro - náhradní termín 8.11.2021 

13.11.2020 YAMATO - nový termín 13.11. 2021 (nelze vracet, případně lze zažádat o voucher na emailové adrese mikeskova@pragokoncert.com)

25.11. Kafe u Osmanyho - náhradní termín 24.11. 2021

28.11. Slavné světové muzikály - náhradní termín 28.11. 2020

30.11. Můžu k tobě? - náhradní termín 22.2.2021

1. 12. 2020 Magie Egypta - náhradní termín 13. 4. 2021

10.12. Žena za pultem 2 - náhradní termín bude upřesněn

15.12. Natěrač - náhradní termín bude upřesněn

 

Koncert dětského sboru Highfield Chapel Choir, který se měl konat 25. 3. 2020 v 18.00 v Plzni v Západočeském muzeu je zrušen z důvodu zrušení celého turné sboru. Vstupenky je možné vrátit v místě nákupu nejpozději 25. 3. 2020. 

Z důvodu nemoci se dne 21. 2. 2020, bohužel ruší představení Dobře placená procházka v Divadle J. K. Tyla. Představení bude odehráno v náhradním termínu, a to 2. dubna 2020 od 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se uvedený termín nehodí, můžete vstupenky vrátit v místě nákupu nejpozději do 28. února.

Zrušené představení! Z provozních důvodů Plzeňská filharmonie ruší koncert dne 22.3. 2020 Filharmoníček a ztracená písnička. Vstupenky je možné vracet v místě nákupu. 

Zrušená akce! Z provozních důvodů je zrušená akce dne 14.2. 2020 Patrik Kincl a Tomáš Kvapil v Fight and Talk v KD JAS. Vstupenky je možné vracet v místě nákupu.

Zákazníkům, kteří zakoupili vstupenky online nebo převodem, bude platba vrácena automaticky zpět na účet do 5 pracovních dní. Děkujeme za pochopení

Page 1 of 2

Contact

Operator

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683