Výsledky Hledání

V12 pátek

DJKT Plzeň
pá, 9. 2. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
pá, 30. 3. 2018 19:00 Linie krásy
pá, 20. 4. 2018 19:00 Manon
pá, 25. 5. 2018 19:00 Nevěsta messinská
pá, 7. 9. 2018 19:00 Linie krásy
pá, 12. 10. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
pá, 30. 11. 2018 19:00 Orfeo

V14 středa

DJKT Plzeň
st, 28. 2. 2018 19:00 Manon
st, 21. 3. 2018 19:00 Linie krásy
st, 25. 4. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
st, 16. 5. 2018 19:00 Šumař na střeše
st, 20. 6. 2018 19:00 Nevěsta messinská
st, 3. 10. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
st, 7. 11. 2018 19:00 Orfeo

V17 neděle

DJKT Plzeň
ne, 11. 2. 2018 19:00 Manon
ne, 8. 4. 2018 19:00 Linie krásy
ne, 13. 5. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
ne, 3. 6. 2018 19:00 Orfeo
ne, 9. 9. 2018 19:00 Nevěsta messinská
ne, 28. 10. 2018 19:00 Šumař na střeše
ne, 18. 11. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
ne, 9. 12. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)

V2 středa

DJKT Plzeň
st, 14. 2. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
st, 14. 3. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
st, 2. 5. 2018 19:00 Šumař na střeše
st, 6. 6. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
st, 10. 10. 2018 19:00 Orfeo
st, 14. 11. 2018 19:00 Linie krásy
st, 5. 12. 2018 19:00 Nevěsta messinská

V3 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 22. 2. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
čt, 22. 3. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
čt, 12. 4. 2018 19:00 Šumař na střeše
čt, 10. 5. 2018 19:00 Manon
čt, 7. 6. 2018 19:00 Linie krásy
čt, 4. 10. 2018 19:00 Orfeo
čt, 8. 11. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
čt, 13. 12. 2018 19:00 Nevěsta messinská

V4 pátek

DJKT Plzeň
pá, 2. 2. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
pá, 23. 2. 2018 19:00 Linie krásy
pá, 27. 4. 2018 19:00 Šumař na střeše
pá, 18. 5. 2018 19:00 Manon
pá, 8. 6. 2018 19:00 Orfeo
pá, 5. 10. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
pá, 2. 11. 2018 19:00 Nevěsta messinská
pá, 7. 12. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba

V5 úterý

DJKT Plzeň
út, 6. 2. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
út, 3. 4. 2018 19:00 Linie krásy
út, 15. 5. 2018 19:00 Manon
út, 5. 6. 2018 19:00 Šumař na střeše
út, 25. 9. 2018 19:00 Nevěsta messinská
út, 30. 10. 2018 19:00 Orfeo
út, 27. 11. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)

V6 středa

DJKT Plzeň
st, 31. 1. 2018 19:00 Manon
st, 4. 4. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
st, 30. 5. 2018 19:00 Linie krásy
st, 27. 6. 2018 19:00 Nevěsta messinská
st, 5. 9. 2018 19:00 Šumař na střeše
st, 24. 10. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
st, 28. 11. 2018 19:00 Orfeo
st, 19. 12. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)

V8 pátek

DJKT Plzeň
pá, 9. 3. 2018 19:00 Manon
pá, 16. 3. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
pá, 13. 4. 2018 19:00 Linie krásy
pá, 11. 5. 2018 19:00 Nevěsta messinská
pá, 15. 6. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
pá, 21. 9. 2018 19:00 Orfeo
pá, 9. 11. 2018 19:00 Kazimír a Karolína
pá, 14. 12. 2018 19:00 Šumař na střeše

V9 úterý

DJKT Plzeň
út, 13. 2. 2018 19:00 Manon
út, 6. 3. 2018 19:00 Linie krásy
út, 29. 5. 2018 19:00 Drahomíra a její synové (Krvavé křtiny)
út, 19. 6. 2018 19:00 Šumař na střeše
út, 16. 10. 2018 19:00 Nevěsta messinská
út, 13. 11. 2018 19:00 Jakub Jan Ryba
út, 11. 12. 2018 19:00 Orfeo

Strana 2 z 2

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683