DIVADLO ALFA

Kam a s kým se vypravím?

Interaktivní loutkové představení o tom, jak se nudná školní hodina může proměnit v napínavé dobrodružství. Filip a jeho kamarádi mají problém, spolužáka šikanátora Bořka. Proto se Filip rozhodne najít červený drahokam, se kterým bude mít super schopnosti. Kam a s kým se ale za ním vypravit? Do džungle nebo do velehor? Vydat se v pyramidě doleva nebo doprava? Odletět balónem nebo nasednout na vlak? To jsou rozhodnutí, před kterými budou naši hrdinové stát a bude na divácích, jak o jejich dobrodružství rozhodnou.

#loutkové divadlo
#vhodnéproděti
#interaktivní
#dobrodružné
#divadloalfa

Všechny termíny

Sobota

24. 2. 2024


14:00


Klub Divadla Alfa

Plzeň


60 Kč

Sobota

24. 2. 2024


15:30


Klub Divadla Alfa

Plzeň


60 Kč

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Interaktivní loutkové představení o tom, jak se nudná školní hodina může proměnit v napínavé dobrodružství.

Filip a jeho kamarádi mají problém, spolužáka šikanátora Bořka. Proto se Filip rozhodne najít červený drahokam, se kterým bude mít super schopnosti. Kam a s kým se ale za ním vypravit? Do džungle nebo do velehor? Vydat se v pyramidě doleva nebo doprava? Odletět balónem nebo nasednout na vlak? To jsou rozhodnutí, před kterými budou naši hrdinové stát a bude na divácích, jak o jejich dobrodružství rozhodnou.

Představení se nenásilnou formou věnuje tématu šikany ve školách. A jsou to právě diváci, kteří mohou před ní naše hrdiny ochránit.

Inscenace je inspirována současným akčním komiksem i tajemnými starými cestopisy. Jednoduché papírové dekorace, a nejen plošné loutky formu komiksu dokonale dokreslují. Představení je určené pro diváky od 4 let, pro školní děti ale i pro dospělé. Zkrátka pro všechny bez rozdílu. 

Tvůrci

Hrají: Gabriela Berková a Jakub Hojka

Hudba: Martin Trecha

Výprava: Bára Čechová

Délka 45 minut