KD Šeříkovka

O5 a Radeček + Chai

Kapelu O5 a Radeček budete určitě znát díky hitu z roku 2009 Praha ( Jedna holka) díky, kterému jsou “Radečci” označování jako synonymum vkusného českého popu. Patří k nejžádanějším koncertním kapelám. “Radečci” spolu hrají dvacet pět let ve stejné sestavě a mezi tím vznikly hity jako Vloupám se, Doufám a LOVEní, který zazněl ve stejnojmenném českém romantickém filmu z roku 2019. Netřeba zmiňovat, že všechna videa, která “Radečci” během své kariéry vydaly mají miliónová zhlédnutí. Singl Bratři vydaný v roce 2021 je jedním z nejrotovanějších singlů na českých rádiích. Na radary celé ČR se ale dostali s úspěšným singlem Hory vydaným v roce 2023. V plzeňské Šeříkovce je doplní pop-rocková kapela z Klatovska Chai.

#koncert
#pop
#rock
#folk
#šeříkovka

Vážení zákazníci, koncert se přesouvá z původního termínu 20.4.2024 na nový termín 26.10.2024. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Všechny termíny

Sobota

26. 10. 2024


20:00


KD Šeříková

Plzeň


480 Kč

Popis

O KONCERTU

Kapelu O5 a Radeček budete určitě znát díky hitu z roku 2009 Praha ( Jedna holka) díky, kterému jsou “Radečci” označování jako synonymum vkusného českého popu. Patří k nejžádanějším koncertním kapelám. “Radečci” spolu hrají dvacet pět let ve stejné sestavě a mezi tím vznikly hity jako Vloupám seDoufám a LOVEní, který zazněl ve stejnojmenném českém romantickém filmu z roku 2019. Netřeba zmiňovat, že všechna videa, která “Radečci” během své kariéry vydaly mají miliónová zhlédnutí. Singl Bratři vydaný v roce 2021 je jedním z nejrotovanějších singlů na českých rádiích. Na radary celé ČR se ale dostali s úspěšným singlem Hory vydaným v roce 2023.

Délka 90 minut

Ukázka představení