Plzeňský varhanní festival 2024

Plzeňský varhanní festival 2024

Plzeňský varhanní festival 2024 - čtyři varhanní koncerty s mezinárodní účastí, renomovaní interpreti, výstava Restaurované nástroje varhanářské rodiny Guthů, exkurze na kůru u varhan, přednášky pro školy. 6. 5. Martin Gregorius (PL), 20. 5. Willibald Guggenmos (CH), 3. 6. Ivana Kylarová, 17. 6. Gerard Legierse (NL) - www.plzenskyvarhannifestival.cz

#plzeňský varhaní festival
#varhany
#koncert
#klasickáhudba
#inspirace
600 Kč

Popis

O PŘEDPLATNÉM

Plzeňský varhanní festival je ojedinělým a originálním projektem. Je atraktivní nejenom tím, že jeho umělecká úroveň je na mimořádné úrovni a jsou vybíráni zásadně zkušení a renomovaní interpreti varhanní hudby, ale i tím, že přináší komplexní programový celek. Varhanní koncerty jsou doplněny přednáškou, na které se mohou zájemci z řad posluchačů dozvědět mnoho informací o varhanní hudbě a skladbách, jenž byly na programu koncertů. Další složkou projektu je i výstava, která posluchače seznamuje s významnými a zajímavými nástroji v plzeňském kraji.

Plzeňský varhanní festival 2024 - čtyři varhanní koncerty s mezinárodní účastí, renomovaní interpreti, výstava Restaurované nástroje varhanářské rodiny Guthů, exkurze na kůru u varhan, přednášky pro školy. Můžete se těšit na vystoupení 6. 5.  Martina Gregoriuse (PL), 20. 5. Willibalda Guggenmosa (CH), 3. 6. Ivany Kylarové a 17. 6. Gerarda Legierse (NL).

Místa