Výsledky Hledání

S2 pátek

DJKT Plzeň
pá, 10. 1. 2020 19:00 Veselá vdova
pá, 13. 3. 2020 19:00 Antigona
pá, 17. 4. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
pá, 12. 6. 2020 19:00 Modrovous
pá, 9. 10. 2020 19:00 Lohengrin
pá, 6. 11. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 11. 12. 2020 19:00 Zkrocení zlé ženy

S3 úterý

DJKT Plzeň
út, 4. 2. 2020 19:00 Červený a černý
út, 3. 3. 2020 19:00 Veselá vdova
út, 14. 4. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
út, 19. 5. 2020 19:00 Antigona
út, 23. 6. 2020 19:00 Lohengrin
út, 6. 10. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
út, 17. 11. 2020 19:00 Modrovous

S4 středa

DJKT Plzeň
st, 22. 1. 2020 19:00 Antigona
st, 26. 2. 2020 19:00 Carmen
st, 15. 4. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
st, 27. 5. 2020 19:00 Zkrocení zlé ženy
st, 17. 6. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
st, 14. 10. 2020 19:00 Modrovous
st, 11. 11. 2020 19:00 Španělská muška

S5 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 9. 1. 2020 19:00 Veselá vdova
čt, 5. 3. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
čt, 2. 4. 2020 19:00 Anastázie - poslední dcera cara
čt, 25. 6. 2020 19:00 Španělská muška
čt, 24. 9. 2020 19:00 Lohengrin
čt, 15. 10. 2020 19:00 Antigona
čt, 10. 12. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

S6 pátek

DJKT Plzeň
pá, 3. 1. 2020 19:00 Nabucco
pá, 14. 2. 2020 19:00 R.U.R.
pá, 3. 4. 2020 19:00 Veselá vdova
pá, 15. 5. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
pá, 19. 6. 2020 19:00 Anastázie - poslední dcera cara
pá, 18. 9. 2020 19:00 Antigona
pá, 11. 12. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

S7 - činoherní

DJKT Plzeň
st, 19. 2. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
út, 31. 3. 2020 19:00 Soumrak bohů
st, 24. 6. 2020 19:00 Španělská muška
út, 27. 10. 2020 19:00 Kupec benátský
čt, 17. 12. 2020 19:00 Brouk v hlavě

S8 pá-so-ne

DJKT Plzeň
so, 11. 1. 2020 19:00 R.U.R.
pá, 21. 2. 2020 19:00 Modrovous
ne, 26. 4. 2020 19:00 Elisabeth
so, 6. 6. 2020 19:00 Antigona
so, 31. 10. 2020 19:00 Španělská muška
so, 21. 11. 2020 19:00 Lohengrin
so, 12. 12. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL

S9 sobota

DJKT Plzeň
so, 15. 2. 2020 19:00 Zkrocení zlé ženy
so, 7. 3. 2020 19:00 Modrovous
so, 4. 4. 2020 19:00 Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
so, 30. 5. 2020 19:00 Veselá vdova
so, 17. 10. 2020 19:00 BILLY ELLIOT MUZIKÁL
so, 28. 11. 2020 19:00 Antigona
so, 19. 12. 2020 19:00 Lohengrin

V1 úterý

DJKT Plzeň
út, 7. 1. 2020 19:00 Brouk v hlavě
út, 25. 2. 2020 19:00 Korzár
út, 24. 3. 2020 19:00 Soumrak bohů
út, 5. 5. 2020 19:00 Broučci
út, 27. 10. 2020 19:00 Korunovace Poppey
út, 29. 12. 2020 19:00 Každý má svou pravdu

V10 středa

DJKT Plzeň
st, 4. 3. 2020 19:00 Brouk v hlavě
st, 25. 3. 2020 19:00 Broučci
st, 22. 4. 2020 19:00 Korunovace Poppey
st, 3. 6. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
st, 30. 9. 2020 19:00 Korzár
st, 4. 11. 2020 19:00 Soumrak bohů

V11 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 13. 2. 2020 19:00 Brouk v hlavě
čt, 12. 3. 2020 19:00 Korzár
čt, 28. 5. 2020 19:00 Korunovace Poppey
čt, 1. 10. 2020 19:00 Soumrak bohů
čt, 19. 11. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
čt, 10. 12. 2020 19:00 Broučci

V12 pátek

DJKT Plzeň
pá, 31. 1. 2020 19:00 Broučci
pá, 27. 3. 2020 19:00 Brouk v hlavě
pá, 8. 5. 2020 19:00 Soumrak bohů
pá, 25. 9. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
pá, 6. 11. 2020 19:00 Korunovace Poppey
pá, 4. 12. 2020 19:00 Korzár

V14 středa

DJKT Plzeň
st, 15. 1. 2020 19:00 Brouk v hlavě
st, 11. 3. 2020 19:00 Korzár
st, 8. 4. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
st, 13. 5. 2020 19:00 Soumrak bohů
st, 23. 9. 2020 19:00 Korunovace Poppey
st, 28. 10. 2020 19:00 Broučci

V17 neděle

DJKT Plzeň
ne, 5. 1. 2020 19:00 Korzár
ne, 1. 3. 2020 19:00 Broučci
ne, 24. 5. 2020 19:00 Brouk v hlavě
ne, 27. 9. 2020 19:00 Korunovace Poppey
ne, 18. 10. 2020 19:00 Soumrak bohů
ne, 15. 11. 2020 19:00 Každý má svou pravdu

V2 středa

DJKT Plzeň
st, 8. 1. 2020 19:00 Korzár
st, 12. 2. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
st, 15. 4. 2020 19:00 Soumrak bohů
st, 20. 5. 2020 19:00 Brouk v hlavě
st, 7. 10. 2020 19:00 Broučci
st, 2. 12. 2020 19:00 Korunovace Poppey

V3 čtvrtek

DJKT Plzeň
čt, 16. 1. 2020 19:00 Broučci
čt, 2. 4. 2020 19:00 Brouk v hlavě
čt, 14. 5. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
čt, 11. 6. 2020 19:00 Soumrak bohů
čt, 29. 10. 2020 19:00 Korzár
čt, 26. 11. 2020 19:00 Korunovace Poppey

V4 pátek

DJKT Plzeň
pá, 17. 1. 2020 19:00 Brouk v hlavě
pá, 6. 3. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
pá, 10. 4. 2020 19:00 Soumrak bohů
pá, 22. 5. 2020 19:00 Broučci
pá, 23. 10. 2020 19:00 Korunovace Poppey
pá, 27. 11. 2020 19:00 Korzár

V5 úterý

DJKT Plzeň
út, 11. 2. 2020 19:00 Broučci
út, 3. 3. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
út, 28. 4. 2020 19:00 Korunovace Poppey
út, 22. 9. 2020 19:00 Brouk v hlavě
út, 20. 10. 2020 19:00 Korzár
út, 24. 11. 2020 19:00 Soumrak bohů

V6 středa

DJKT Plzeň
st, 29. 1. 2020 19:00 Broučci
st, 26. 2. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
st, 1. 4. 2020 19:00 Soumrak bohů
st, 6. 5. 2020 19:00 Korunovace Poppey
st, 25. 11. 2020 19:00 Brouk v hlavě
st, 16. 12. 2020 19:00 Korzár

V8 pátek

DJKT Plzeň
pá, 20. 3. 2020 19:00 Korzár
pá, 24. 4. 2020 19:00 Broučci
pá, 15. 5. 2020 19:00 Brouk v hlavě
pá, 5. 6. 2020 19:00 Korunovace Poppey
pá, 2. 10. 2020 19:00 Každý má svou pravdu
pá, 13. 11. 2020 19:00 Soumrak bohů

Strana 2 z 3

Kontakt

  • Centrální rezervační kancelář
  • Perfect System s.r.o.
  • Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
  • +420 277 012 677
  • info@plzenskavstupenka.cz

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
Denisovo nábřeží 920/12,
301 00 Plzeň - Východní Předměstí

IČ: 252 20 683
DIČ: CZ25220683