Zelená Hora žije

POKÁČ na Zelené Hoře

„Sranda musí bejt, dokud se hora nezazelená!” Pokáč je známý písničkami plnými humoru a satiry. Jeho schopnost spojit hudbu s komediálním obsahem z něj dělají výjimečného umělce a z jeho koncertů nezapomenutelné zážitky. Písničkář a muzikant ovládající kytaru i hru na ukulele se dočkal mnoha hudebních nominací a cen. Získal stříbrného Slavíka i dvě platinové desky za alba Vlasy a Úplně levej.

#koncert
#pop
#zelená hora žije
#zámek zelená hora
#festival
#folk
#kytara
#letní scéna

Všechny termíny

Čtvrtek

15. 8. 2024


19:00


Open-air Zámek Zelená Hora u Nepomuku

Klášter 335 01


590 Kč

Popis

O KONCERTU 

Jeden z nejúspěšnějších písničkářů na Zelené Hoře.

„Sranda musí bejt, dokud se hora nezazelená!” Pokáč je známý písničkami plnými humoru a satiry. Jeho schopnost spojit hudbu s komediálním obsahem z něj dělají výjimečného umělce a z jeho koncertů nezapomenutelné zážitky. 

Písničkář a muzikant ovládající kytaru i hru na ukulele se dočkal mnoha hudebních nominací a cen. Získal stříbrného Slavíka i dvě platinové desky za alba Vlasy a Úplně levej.

„Vymlácený entry“, „Mám doma Kočku“, „V lese“, „Rád chodím na poštu“, „Matfyzák na disku“ či „Cowboy“ jsou jen některé z nejznámějších Pokáčových skladeb, které na koncertě na Zelené Hoře zazní.

Přijďte si užít skvělou atmosféru jedinečné show na jedinečném místě. Originální hudba protkaná skvělým humorem i potřebnou satirou uprostřed léta a nádherného areálu Zelené Hory U Nepomuku.

Délka koncertu a přesný harmonogram budou upřesněny.

Nákupem vstupenky pomůžete zachránit zámek Zelená Hora i Vy.

Výtěžek z koncertu jde na podporu obnovy chátrající kulturní památky.

Délka 180 minut

Ukázka představení