Centrální rezervační kancelář

Olga Lounová

Přijďte si užít koncert zpěvačky Olgy Lounové s kapelou v zámeckém parku v Křimicích. Olga Lounová je populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka, závodnice rally.

#koncert
#pop
#zámekkřimice
#letní scéna
#koncertní tip
#inspirace

Všechny termíny

Čtvrtek

11. 7. 2024


19:30


Křimice - Zámecký park

Plzeň - Křimice


450 Kč

Popis

O AKCI

Přijďte si užít koncert zpěvačky Olgy Lounové s kapelou v zámeckém parku v Křimicích. Olga Lounová je populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka, závodnice rally.

Olga Lounová

Olga Lounová je populární česká zpěvačka, skladatelka, herečka, závodnice rally. Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. 
Mezi její dosud největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a autorské skladby K výškám a Brány svaté.
Začátkem roku 2011 vydala svou první studiovou desku Rotující nebe a podepsala smlouvu se světovým vydavatelstvím Universal Music. V roce 2012 odjela své první turné Optický klam a ke konci roku vydala videoklip Dál za obzor, skladbu kterou napsala pro sebe a Karla Gotta. V současné době pracuje střídavě v ČR a v Los Angeles na novém studiovém albu.

Kapely:

Vedle desítek vystoupení na samostatných akcích a profesionálním angažmá na muzikálové scéně se Olga ve své muzikantské historii věnovala několika zásadním skupinám. Roku 2001 převzala Olga Lounová post zpěvačky v kapele Modré houpačky, se kterou v roce 2002 vydali vlastním nákladem CD s názvem Synkopy s griliášem (zvuk Martin Janský) a zúčastnili se řady nejrůznějších koncertů a akcí (festivalu Zahrada, koncertu Euroregionu Nisa na oslavu vstupu ČR do EU atd.). Byla frontmankou rockové kapely Calathea, se kterou vystupovala také na festivalech v Chorvatsku a Německu, nebo v Polsku jako předskokanka Maryly Rodowicz.
Založila skupinu Blind Angie, se kterou předskakovala kapele Panik (dříve Nevada Tan).
Nyní má Olga novou skupinu, která vznikla na základě castingové reality show ve spojení s televizí Stream.cz. Společně vystoupili na koncertech velkých československých kapel Kryštof, No Name, Xindl X i na velkých festivalech Rock for People, Sázava fest, České hrady, Iron fest... V červenci 2010 vystoupila Olga s kapelou jako předkapela americké zpěvačky Pink, se kterou se i osobně setkala.
Olga hraje na klavír, kytaru a flétnu. Skládá hudbu i texty.

Délka 90 minut

Ukázka představení