Zelená Hora žije

ZHŽ Open Air: VYPSANÁ FIXA a hosté

Nový termín akce za záchranu zámku Zelená Hora je tu! Akce, která díky nepřízni počasí neproběhla poslední květnový pátek, se přesouvá čtvrtek 20. června. Nepomuk hlásí volné ubytovací kapacity. Tipy najdete v události na sociálních sítích Zelená Hora Žije. Začínáme v 17:00, konec 23:00. Kapela Vypsaná FiXa oslaví na zámku svých 30 let na scéně. Přehraje zásadní věcí svého playlistu, který odehrají s maximálním nasazením, jak už je u Fixy zvykem. A to v prostředí bývalého velitelství Černých Baronů: zámku Zelená Hora u Nepomuku.

#koncert
#rock
#punk
#pop
#zámek zelená hora
#zelená hora žije
#festival
#hudba
#elektronická hudba
#letní scéna

Všechny termíny

Čtvrtek

20. 6. 2024


17:00


Open-air Zámek Zelená Hora u Nepomuku

Klášter 335 01


630 Kč

Popis

O KONCERTU

Nový termín akce za záchranu zámku Zelená Hora je tu! Akce, která díky nepřízni počasí neproběhla poslední květnový pátek, se přesouvá čtvrtek 20. června. Nepomuk hlásí volné ubytovací kapacity. Tipy najdete v události na sociálních sítích Zelená Hora Žije. Začínáme v 17:00, konec 23:00.

Pokud vám nový termín nevyhovuje, lze ho vyměnit za jinou vstupenku na akce Zelená Hora Žije nebo požádat o vrácení peněz. Vstupné se vrací v plné výši.

Kapela Vypsaná FiXa oslaví na zámku svých 30 let na scéně. Přehraje zásadní věcí svého playlistu, který odehrají s maximálním nasazením, jak už je u Fixy zvykem. A to v prostředí bývalého velitelství Černých Baronů: zámku Zelená Hora u Nepomuku.

Program doplní legenda českého alternativního rocku UŽ JSME DOMA. Přijede i vyhlášené plzeňské trio ZNOUZECTNOST. Milovníky tvorby Svěráka a Smoljaka potěší RADOSTA, post-rocková pocta komedii Kulový Blesk. Předskočí přeštická partička DON´T PANIC.

Areál se otevře v 16:00 a čeká na vás Hey Mama Food Track, Picnixpunk hamburgery, káva, ginbar a samozřejmě vychlazená plznička.

Vypsaná fiXa a hosté na Zelené Hoře

XXX. Tři křížky. To znamená, že je to už 30 let, kdy se na české hudební scéně objevila originální a dnes velmi oblíbená rocková kapela Vypsaná fixa, která v Pardubicích vznikla z rozpadající se formace K.R.K.

Skladby Vypsané fiXy jsou proslulé živelnou energií i zajímavými texty, které má na svědomí frontman kapely Michal “Márdi” Mareda.

UŽ JSME DOMA

Už jsme doma (UJD) je česká alternativní rocková kapela s velmi inovativním

zvukem, jejichž tvorba se stala velkým přínosem české hudební scény. Skupina vznikla v osmdesátých letech a od získala si velmi loajální fanouškovskou základnu nejen v České republice, ale i ve světě. Jejich strhující hudba je plná neslýchaných melodií, zvukových experimentů, energie a intelektuálního podtextu.

 

ZNOUZECTNOST

Znouzectnost (ZNC) je legendární a velmi oblíbené plzeňské trio, které v roce 1986 vzniklo na základech skupin Zastávka Mileč a Kuličkové Ložisko. Jejich tvorbu není třeba v našem regionu dlouze představovat. Kdo nezná ZNC, ten pravděpodobně prožil posledních třicet let v úplně jiné dimenzi.

 

RADOSTA

Plzeňské skupině Radosta vyšlo vloni debutové album Dvanáctisměna jako hudební pocta legendární české komedii Kulový Blesk. Deska je doslova nabitá nesmrtelnými hláškami ze zmíněného filmu. Album doprovázel i singl Máňa, který byl věnován na podporu činnosti Hospice Svatého Lazara. Hlavní roli v něm ztvárnila herečka Daniela Kolářová, která si v komedii Kulový Blesk zahrála i jednu z hlavních postav. Radostu musíte vidět, slyšet, ale především zažít. Budete se dobře bavit.

 

DON´T PANIC

Nadějná přeštická pětice vydala minulý rok album Každý má něco svého. Jejich kamarádská rocková muzika si na nic nehraje. Neřeší problémy velkého světa, spíš ty malé světy každodenního dne. Don´t panic už mají na kontě druhý klip a mají našlápnuto dostat se dál.

 

Více informací na www.zelenahorazije.cz

K prodeji jsou vstupenky na stání a pro majitele průkazů ZTP / ZTP-P

Výtěžek z koncertu půjde na podporu obnovy chátrající kulturní památky.

Nákupem vstupenky pomůžete zachránit zámek Zelená Hora i Vy.

Délka 400 minut

Ukázka představení